V lázních si odpočinete a načerpáte energii. Spojte relax s výlety do přírody

Myslíte si, že lázně jsou jen pro důchodce a mladý člověk se tam unudí k smrti? To určitě není pravda. Dnes jsou lázeňská města natolik moderní, komfortní a připravená na turisty, že v nich najdou vyžití i zamilované páry nebo mladé rodiny. Přijeďte si sem odpočinout, načerpat nové síly a třeba se trochu i ozdravit. Nemusíte nutně absolvovat náročné procedury, ale třeba zajít si na masáž nebo do vířivky udělá dobře úplně každému. Pokud milujete hory, zamiřte na severní Moravu. Ta nabízí hned několik oblíbených lázeňských měst.

Lázně Karlova studánka

Možná netušíte, že toto místo se pyšní nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Užijete si nádherný a poklidný pobyt, ale také se nadýchnete historie díky starobylým roubeným lázeňským budovám. Lázně Karlova studánka nabízí také turistické vyžití – vyrazit odsud můžete třeba i na Praděd.

Lázně Jeseník

Patří k jedněm z nejznámějších a nejnavštěvovanějších lázní u nás. Lázně Jeseník nabízí unikátní mikroklima s ověřeným léčivým efektem pro horní a dolní cesty dýchací a jsou tedy oblíbeným místem pro každého, kdo trochu bojuje se zdravím svých plic. Tím to ale zdaleka nekončí. Pobyt si užijete i bez zdravotnických procedur, protože příroda Jeseníků vás nadchne a nenechá vás odjet bez toho, aniž byste se dojali nad romantickými sceneriemi.

Lázně Bělohrad

Jde o malé lázně, které možná nejsou tak známé, ale o to více soukromí si zde užijete. Velmi oblíbenou turistickou destinací je obec Byšičky, kde se odehrává děj Erbenovy Svatební košile. Kromě toho si užijete poklidnou atmosféru lázeňského městečka a řadu skvělých procedur. Lázně Bělohrad vám nabídnou odpočinek a uvolnění, který byste jinde marně hledali.

Stále tedy váháte s výběrem? Už nemusíte. Největší výběr lázeňských pobytů najdete na Spa.cz, stačí si jen vybrat lázně a vyrazit. Najdete zde širokou nabídku služeb a vše zařídíte snadno a rychle na jednom místě.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *