Kam na ryby v Jižních Čechách včetně rybaření s ubytováním

Rybaření s ubytováním, co je víc?

Kdo je rybář a má rodinu, ví, o čem mluvím. Na ryby se dostaneme kdykoliv v týdnu po práci, když je čas a domácí vůle 😀 možná i o víkendu na nějakou rybářskou výpravu. S partou kamarádů jsme na rybách kdykoliv a kdekoliv. Rybář má kamarády všude, takže, i když je na rybách sám, spřízněného kolegu najde.

Rybářská dovolená s partou

V práci jsme tři, kteří jsou rybáři. Tento rok ještě nic, koronavir nám trochu zhatil plány, ale ten minulý rok se vydařil. V průběhu roku jsme si domluvili 3 víkendové rybářské výpravy po Jižních Čechách. Většina rybářů je skromná, stejně tak i my. Stačí bivak na přespání, pokud k němu dojde, nebo malá chatka jako základna pro rybářský vercajk a základní rybářské vybavení.

Našli jsme si soukromé rybářské revíry na mapě, kde se dá i bivakovat a to nám stačillo. Počasí vyšlo a záběrů, včetně několika ulovených trofejních ryb nám náladu vylepšilo na maximum.

Rybářská dovolená s rodinou

Nejlepší varianta, jak spojit příjemné s užitečným. Najít si místo, kde se dají  chytat ryby, ale zároveň mít veškerý komfort pro rodinu. Né všechny ženy a děti mají v krvi rybářskou vášeň, ale každý z nich se rád vydá na víkendový pobyt nebo dovolenou někam, kde je zajištěno stravování, ubytování a dají se pořádat různé výlety po památkách nebo se zabavit v rámci sportovních aktivit.

Pokdu máte stejný problém, jak sladit rybaření s rodinnou dovolenou, na portále Ubytování podle krajů najdete různé aktivity a ubytování v jejich okolí

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *