Kam na líbánky? Tyto destinace jsou ty nejromantičtější vůbec

Hledáte nejlepší destinace pro líbánky na světě? Nezáleží na vašem vkusu, tento průvodce zahrnuje nejromantičtější místa na světě, kde se bude líbit skutečně každému. Pokud byste aspoň jednou v životě měli zažít skutečnou exotiku, měly by to být právě líbánky. Kdy jindy se oddat pohodě a užít si dovolenou skutečně naplno?

Jamajka

Ať už se na Jamajku vydáte za rytmem reggae, na nejlepší pláže světa, za dobrodružstvím do džungle nebo ochutnat místní kuchyni, tato karibská země je pro dovolenou v páru jako stvořená. Na Jamajce můžete navštívit mnoho vodopádů, zajezdit si na bobech v Ocho Rios, odpočinout si na pláži Seven Mile Beach nebo se vydat na túru po Modrých horách.

Riviera Maya, Mexiko

Riviera Maya je díky své neuvěřitelné krajině, vynikajícímu jídlu, bohaté kultuře a řadě aktivit dokonalým rájem pro líbánky, které si vychutnáte se vším všudy. Tato oblast se nachází na severovýchodní straně poloostrova Yucatán a patří k nejoblíbenějším místům pro dovolenou v Mexiku. Během pobytu se nezapomeňte věnovat šnorchlování nebo potápění na ostrově Cozumel, návštěvě mayských ruin, koupání v cenote a odpočinku na pláži.

Fidži

Fidži, které mnohé láká svou panenskou přírodou, se nachází v jižním Pacifiku a je domovem více než 300 nádherných ostrovů. Fidži, které je roztroušeno po spoustě krásných letovisek, je proslulé svými plážemi, vynikajícími možnostmi potápění a jedinečnou kulturou. Vydejte se na túru k úchvatným vodopádům Taveuni, poznejte, jak se sbírají perly, zúčastněte se místního obřadu Kava, surfujte a relaxujte na pláži.

Punta Cana, Dominikánská republika

Punta Cana se nachází na východním okraji Dominikánské republiky, je domovem více než 500 000 hotelových pokojů a je světově proslulá svými skvělými all-inclusive resorty. Většina all-inclusive resortů navíc nabízí úžasné dobrodružné výlety, jako je jízda na čtyřkolkách, na koních nebo ziplining. Chcete-li se ještě více pobavit, naplánujte si líbánky v době konání některého z velkých festivalů, jako je karneval, festival jídla a vína v Punta Caně nebo prosincový golfový turnaj.

Svatá Lucie

Svatá Lucie je jednou z nejúžasnějších karibských destinací a je skutečně skvělá pro páry. Během pobytu určitě navštivte trh v Castries, vydejte se na túru do národního parku Pigeon Island a s partnerem se vykoupejte v bahenní lázni Sulfur Springs.

Maledivy

Maledivy, které se skládají z více než 1000 ostrovů v Indickém oceánu, jsou proslulé svými snovými plážemi, písečnými plážemi a rozsáhlými útesy – pokud tedy hledáte místo, kde můžete s partnerem zažít špičkové potápění, je to skvělá volba.

Dalším klíčovým aspektem proslulosti Malediv jsou bungalovy nad vodou, kterých je zde spousta. Pokud můžete, pořiďte si bungalov s prosklenou podlahou, abyste mohli sledovat, jak kolem vás proplouvá mořský život!

Toskánsko, Itálie

Itálie je jednou z nejromantičtějších zemí na světě a oblast Toskánska je ideální pro dobrodružné páry, které chtějí prozkoumat umění, architekturu a kuchyni tohoto regionu.

Určitě se vyplatí věnovat nějaký čas prohlídce hlavního města regionu, Florencie, a poté se vydejte na cestu po regionu za jídlem a poznáním.

Bali, Indonésie

Ostrov Bali je pravděpodobně nejznámější indonéskou destinací, a to z dobrého důvodu. Tento úžasný ostrov tvoří malebné sopky, rýžová pole, pláže a korálové útesy. Nemluvě o tom, že je to skvělá destinace, pokud se svým partnerem dbáte především na zdraví – od jídla až po lázeňské procedury budete z Bali odjíždět odpočatí a naprosto obnovení na duši a těle.

ZDROJ: https://ordinarytraveler.com/best-honeymoon-destinations
ZDROJ obrázku: Autor/ka fotografie: Asad Photo Maldives: https://www.pexels.com/cs-cz/foto/more-rozbresk-zapad-slunce-plaz-1024960/

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *