Nejlepší výrobce bio kosmetiky najdete v Česku

Chcete-li pro sebe a svou pleť udělat něco navíc, zkuste vyměnit běžné produkty z drogerie za ty přírodní. Je to jen malý krok, ale může mít mimořádně velký efekt. Přírodní kosmetika podpoří nejen péči o naši planetu a její zdroje, ale také dopřeje vašemu tělu prvotřídní péči, která jej nezatěžuje a nemá vedlejší účinky. Bio kosmetika ve špičkové kvalitě se navíc vyrábí přímo v Česku. Podpořit lokální výrobce tedy nikdy nebylo snazší. Seznamte se se 3 TOP výrobci české bio kosmetiky. 

Klara Rott

Pustit se do vlastního podnikání je vždycky výzva, ale zakladatelka Klára ji zvládla na jedničku. Díru na trhu vyplnila vlastní řadou produktů, které využívají suroviny z ekologického zemědělství s podporou fair trade z celého světa. Její bio kosmetika neobsahuje žádnou vodu, která pouze snižuje cenu produktu a má nulový efekt na pleť. Nahradila ji hydroláty, které si jako jediná v ČR vyrábí sama. Kromě těchto květinových vod účinnost produktu zvyšuje i 120 aktivních látek přírodního původu, které maximalizují účinek jak v oblasti boje s vráskami, tak s akné.

Klára Rott přišla asi s nejčistší a nejúčinnější bio kosmetiku v ČR

Lobey

Pokud byste se domnívali, že kosmetice se věnují jen ženy, dovolte nám, abychom vás vyvedli z omylu. Tato česká přírodní kosmetika je dílem třech mužů, kteří s nadšením a elánem sobě vlastním vytvořili 100% přírodní produkty v bio kvalitě bez negativních dopadů na přírodu. Zkušený vývojář Tomáš, markeťák David a specialista v oblasti zdravotnických prostředků Milan vyrábí jedinečné produkty, které obsahují vysoké množství třech aktivních látek s klinicky potvrzenými účinky. A aby byly výrobky skutečně dokonalé, nechali pánové do celého procesu výroby promluvit i více než stovku žen s různými zvyky a potřebami. Jejich podněty a nápady pak pomohly vytvořit skutečně unikátní a účinnou bio kosmetiku na pleť i tělo.

I muži dokáží vyvinout kvalitní přírodní kosmetiku určenou ženám

Nobilis Tilia

Česká bio kosmetika Nobilis Tilia s výrobnou umístěnou v krásné přírodě Českého Švýcarska produkuje nejen kosmetiku, ale i aroma esence již více než 25 let. Jejich zkušenosti jim umožňují neustále zdokonalovat svou výrobu a specializují se zejména na využití síly přírody ve prospěch lidského fyzického i psychického zdraví a krásy. Nechybí přírodní kosmetika na akné, ale ani cílená péče proti vráskám, na tělo i pro ekzematickou a citlivou pleť. Jejich doménou je i široký a cenově dostupný sortiment přírodní kosmetiky pro miminka.

Voňavou zahradu Nobilis Tilia můžete navštívit v Českém Švývarsku.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 komentář