Největší zábavní park v Česku naleznete v Brně

Že se Brno může chlubit nejvyšší stavbou u nás, 111 metrů vysokou bílooranžovou budovou AZ TOWER je obecně známé. Ale to, že byla nedávno v Brně Slatině otevřena nová venkovní část zábavního parku se ještě tak úplně neví. Tím se po dvou letech provozu stal rodinný zábavní park BRuNO family park největším zábavním areálem v Česku. Gejzíry, fontány, podzemní chodby, dobrodružné výpravy po provazovém žebříku nebo seskok ze čtyřmetrové výšky je jen ukázka toho, co nabízí na ploše 4 200 m2 tento jedinečný zábavní areál.

Všechny atrakce byly navrženy tak, aby se mladí návštěvníci dostatečně vyřádili a užili si pohybu, který v době počítačů mnohdy postrádají. BRuNO family park ideálně propojuje bezpečí, kdy je dítě pod dohledem a pohybuje se pouze v uzavřeném areálu, s pohybovými atrakcemi na čerstvém vzduchu Vedoucí herního centra Václav Izák s úsměvem říká: „náš park se zaměřuje především na děti do 13 let, ale zabavit se zde mohou i starší děti, nebo jejich rodiče či prarodiče“.

Děti se mohou ponořit do rozsáhlého vodního světa s potůčky, stavidly, gejzíry, fontánkami a spoustou dalších vodních vychytávek. Čekají je obří vejce, skoky z rampy do vzduchového polštáře nebo si mohou vyzkoušet, jak rychle dokážou rozjet šlapací autíčka na měřeném okruhu. „Vše je v bezpečném prostředí, kde se o ně rodiče nemusí bát,“ zdůraznil Izák.

Hledáte-li aktivní zábavu pro vaše ratolesti, navštivte Bruno family park v Brně Slatině na Kigginsově ulici. Určitě se děti ani vy nebudete nudit. Na závěr jedna příjemná zpráva: návštěvníci nad 18 let v doprovodu dětí mají vstup do areálu zcela zdarma!

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *