Stanley Fatmax: Kvalitní, výkonné a spolehlivé nářadí

Každý profesionální řemeslník, ale i běžný domácí kutil má v oblibě určitou značku elektrického i akumulátorového ručního nářadí. Mezi renomované a tradiční značky se již před lety dostal i výrobce Stanley Fatmax.

Do jeho sortimentu patří jak tradiční vrtačky, tak pily, úhlové brusky, bourací a vrtací kladiva a další elektrické i akumulátorové ruční nářadí. Netradičními výrobky, které jsou však velmi potřebné při budování vodních nádrží a podobných velkých projektů jsou křížové nebo rotační lasery a laserové dálkoměry. Ve výrobních provozech, autoopravnách, garážích, ale i v domácích dílnách jsou velmi využívané nejrůznější úložné systémy, jako jsou boxy, kufry nebo brašny.

Pestrý sortiment nářadí

Výrobce Stanley Fatmax se ovšem nezaměřuje jen na úzký sortiment ručního elektro či aku nářadí. K jeho výrobkům patří i běžné nářadí, bez kterého se neobejde žádný profesionální řemeslník, ale ani domácí kutil. Jsou to šroubováky, svinovací metry, sady zasunovacích klíčů, kleště, nýtovací kleště, kleště na stříhání plechu, kladiva, pily, nože, klíče, sady nářadí, sponkovačky a spony, tavné pistole, značkovače a řada dalšího drobného nářadí.

Kde nářadí koupit?

Ruční elektro či aku nářadí, stejně jako nejrůznějších druhy drobného nářadí značky Stanley Fatmax lze nakupovat v celé řadě distribučních míst po celé České republice.

Poté si pomocí sortimentního filtru distributorů v pravém horním rohu mapy nastavíte hledaný sortiment. U každého distributora je pomocí piktogramů jednotlivých kategorií uvedeno, jaký sortiment tato prodejna prodává. Prodejny se nespecializují na určitý sortiment, takže v každé můžete pořídit jak nejrůznější nářadí, tak třeba praktické úložné systémy. V případě závady nebo potřeby provedení běžného servisu si můžete obrátit buď na centrální servis ve Zlíně, nebo na servisní střediska po celé ČR.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *