Stánek na prodej nebo na zahradní slavnost? Tyto zvládnou i výkyvy počasí

Konečně je zde jaro a s ním se pomalu probouzejí i různé festivaly, výstavy, trhy a jiné události, kde se dá využít možnost prodávat vaše výrobky. Dobré počasí a příjemná nálada prodejnost jen podpoří, a pokud si vy zvolíte vhodný reklamní stánek, který zároveň může sloužit jako reklamní poutač, jistě nepřijdete zkrátka.

Aby se vám dobře prodávalo a lidé se u vás rádi zastavovali, nezapomeňte na to, že je potřeba pořídit stan, který je odolný, ochrání vás před nepřízní počasí a také se snadno přemisťuje. Výhodou takového stánku je navíc i to, že se dá snadno a flexibilně využít i jako zahradní přístřešek či party stan pro oslavu s přáteli nebo rodinou.

Investovat do kvality se vždy vyplatí

Pořídit si prodejní stánek můžete téměř kdekoliv. Dejte si ale pozor na to, co kupujete. Jisté je, že kdejaká kovová konstrukce potažená igelitem rozhodně nevydrží ani obyčejný letní deštík, nehledě na pořádnou bouřku nebo vichr. Radíme zvolit pevné hexagonové stany z hliníkových profilů, které jsou velmi jistou a dobrou volbou prakticky pro jakékoliv využití. Díky této technologii mohou nabídnout maximální pevnost, stabilitu a odolnost. Samozřejmostí je také nepromokavá střecha z polyesteru a propojení jednotlivých plachet pomocí zipu, který nedá šanci ani silnému větru. Nabídka je široká a zakoupit je můžete v různých provedeních i velikostech přesně podle toho, co potřebujete.

Hliník nebo ocel?

Promo stan může být vyroben z lehkého hliníku nebo také oceli. Hliník je velmi oblíbený pro svou nízkou hmotnost, ale přesto nabízí dostatečnou pevnost a určitě odolá i výkyvům počasí. Složený jej můžete snadno umístit i do osobního auta, takže můžete skládací stánek libovolně přesouvat z místa na místo. Ocelové stany nabízí podobně dobré řešení, hodí se spíše pro občasné použití. Po zbytek roku mohou odpočívat třeba na půdě či ve sklepě a využijete je vždy na sezónu.

Zdroj náhledového obrázku: Unsplash

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *