Levné ubytování v Praze vám umožní užít si nejlepší koncerty a festivaly

Ať je to jakkoliv, ty nejlepší koncerty a kulturu si užijeme v hlavním městě. Pojďte se podívat, co si nenechat v nejbližších týdnech a měsících ujít, a kde sehnat levné ubytování v Praze.

Kdo si rád vyslechne živě houslového virtuosa s nekonvenčním vystupováním, Pavla Šporcla, má už 20. ledna 2023 šanci vidět jeho koncert Na hraně 50 v pražské O2 ARENĚ. Jen pár dnů poté, 24. ledna, se zde na koncertu představí Štefan Margita a jeho hosté. Koncert je věnován vzpomínce na Hanku Zagorovou. V O2 ARENĚ bude slavit své padesátiny i Dara Rolins, a to již 28. ledna 2023. Po sérii českých koncertů přijdou v únoru na řadu koncerty Lewise Capaldiho a Erose Ramazzottiho, v březnu pak do Prahy přijede Justin Bieber, v květnu Iron Maiden.

Ale do Prahy se jezdí nejen na koncerty

14. až 16. dubna 2023 si zde máte možnost užít Comic-Con Prague. Tento svátek fanoušků sci-fi, fantasy a počítačových her je velice oblíbeným. Hodí se vědět, kde sehnat levné ubytování v Praze a vyrazit si užít již čtvrtý ročník tohoto festivalu, dříve známého pouze ze zahraničí.

Další skvělý zážitek nabídne vystoupení Cirque du Soleil. 6. května 2023 nejslavnější moderní cirkus světa přivítá O2 ARENA. Představení bude tentokrát zkoumat různé druhy hmyzu, jejich specifika a zaměří se na krásu biodiverzity.

Rezervujte si levné ubytování v Praze

Vytáhněte si svůj plánovací kalendář a naplánujte si, co si letos užijete za kulturní akce v Praze. Pak si rovnou s nákupem vstupenek rezervujte levné ubytování v Praze. Nabídne vám jej Ubytovna Praha. Z Černého Mostu budete mít skvělý dojezd nejen na všechny akce v O2 ARENĚ, ale i do centra Prahy. Firma nabízí komfortní čisté ubytování v několika kvalitativních třídách – jako basic, standard, komfort a využít lze i ubytovávání v apartmánech. To se hodí i pro dlouhodobější ubytování, pokud se třeba rozhodnete v Praze zaměstnat kvůli vyšší mzdě a permanentní dostupnosti všech kulturních akcí.

Zdroj obrázků: ubytovnypraha.net

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *