Firma ARS provádí odborné ošetření kovových povrchů

Když se mluví o čištění venkovních povrchů, většinu lidí napadnou fasády rodinných či obytných domů a památkových objektů. V poslední době především ve spojení s odstraňováním graffiti. Jenomže to je jen část práce, kterou společnost ARS provádí.

Když se mluví o čištění venkovních povrchů, většinu lidí napadnou fasády rodinných či obytných domů a památkových objektů. V poslední době především ve spojení s odstraňováním graffiti. Jenomže to je jen část práce, kterou společnost ARS provádí.

Odborné zásahy potřebují i průmyslové stavby, lodě, lávky, mosty, zábradlí nebo ploty. Všechny tyto objekty se nacházejí venku a působí na ně atmosférické vlivy, obdobně jako na fasády domů. Proto potřebují čas od času odstranit nečistoty a ošetřit hydrofobním antikorozním nebo jiným ochranným nátěrem.

Úřad vlády ČR, Strakova akademie – renovace historického kovového oplocení

Společnost ARS vyhrála výběrové řízení na komplexní renovaci historického oplocení areálu Strakovy akademie, kde sídlí Úřad vlády. Z kovových částí pracovníci zcela odstranili staré nátěry a rez a následně použili nový nátěrový systém se zárukou 10 let. Vzhledem ke specifickému režimu objektu vyžadoval zadavatel dodržování velmi přísných podmínek a postupů.

Letiště Václava Havla 

Na pražském Letišti Václava Havla firma ARS prováděla repasi a povrchovou úpravu zábradlí. Pracovníci odstraňovali staré nátěry a korozi ze zábradlí. Některé části však byly tak poškozené, že je bylo třeba rozebrat a odvézt ke kompletnímu otryskání. Části, které zůstaly na místě, pracovníci obrousili a následně natřeli 3vrstvým ochranným systémem.

Letiště Brno Tuřany 

Na letišti v Tuřanech potřebovali odstranit nesourodý barevný nátěr na letištní věži. Zaměstnanci firmy ARS nejprve odstranili starý nátěr na střeše komunikační věže a pak střechu natřeli třemi vrstvami nového nátěrového systému.

Nátěr fasády v Mostě

Mnoho komerčních budov má stále hliníkové části, které je potřeba speciálně ošetřovat. Odborníci se často setkávají s podobným zadáním, jako tomu bylo u objektu v Mostě, vyčištění hliníkových částí a nový nátěr desek obložení fasády.

Lávka Radotín

Lávka pro pěší v Radotíně potřebovala kompletní repasi. Pracovníci firmy ARS důkladně otryskali celou lávku a následně ji natřeli třívrstvým nátěrovým antikorozním systémem. Ten ji chrání před povětrnostními vlivy.

Auto Jarov – myčka vozidel

Auto Jarov se rozhodlo pro rekonstrukci automyčky. Pro spolupráci si vybrali firmu ARS, která prováděla čištění nosníků a stropu. Pomocí přístrojů odborně otryskali povrch ocelových nosníků a na čisté povrchy pak aplikovali ochranný antikorozní nátěr ver třech vrstvách.

Jihlava – antikorozní úprava ocelové konstrukce haly

V areálu technických služeb města Jihlavy pracovníci firmy ARS provedli otryskání a nový speciální vícevrstvý nátěrový systém, který odolává kyselým látkám. Nátěr byl vybrán především proto, že se jednalo o ocelové konstrukce haly pro skladování posypové soli.

Lodě

Někdy je odborný zásah potřeba i jinde. Kompletní odstranění rzi a barvy zaměstnanci firmy ARS provedli na lodi GolfYacht Prague. Otryskáním tělo lodi zbavili nátěru a rzi a potom loď natřeli dvěma vrstvami epoxidového základového nátěru a jednou vrstvou polyuretanového krycí ho nátěru.  S korozí pomohli bojovat i při úpravě na lodi Slávka.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *