lávové kameny

Zažijte relax v Českém ráji. Využijte nabídku wellness balíčků a odpočiňte si v srdci přírody

Zima je v plném proudu, léto ještě daleko a vyhlídka pořádného odpočinku v nedohlednu. Také máte pocit, že vám chybí pořádný relax a uvolnění? Na dovolenou ale není třeba čekat do léta. I během zimy se můžete dokonale zrelaxovat na mnoha krásných místech České republiky. Co takhle si užít pohodu v bazénu, romantiku ve vířivce, k tomu dobré jídlo a pití a třeba to ještě spojit s výletem za krásami české přírody? Všechno tohle, a ještě více, můžete zažít na wellness pobytech v Českém ráji.

To nejlepší z české přírody

Ne nadarmo se tomuto regionu dostalo tak honosného názvu. Český ráj patří ke zcela výjimečným lokalitám, jež nabízí nespočet skalních měst plných strží, turistických stezek, věží a vyhlídkových plošin, kde si na své přijde úplně každý. Navštívit můžete i krásné hrady a zámky a na moment se přenést do dob, kdy se po místních lesích proháněli udatní rytíři na koních. Nejen proto je Český ráj zařazen mezi významné geoparky UNESCO. A právě zde můžete strávit wellness pobyt i vy.

Prachovské skály. Zdroj: pixabay.com

Dokonalý relax pro každého

Wellness Český ráj nabízí mnoho možností. Najdete zde velké hotely s dokonalým servisem, ale i menší penziony, kde si užijete soukromí a klid, který po náročné práci jistě potřebujete jako sůl. Na většině míst na vás čeká nejen přátelský personál, ale také dokonale vyladěný balíček wellness služeb, které vám přinesou zasloužený relax. Užít si můžete odpočinek ve vířivce se sklenkou šampaňského, zajít si na pořádnou masáž, nebo si jen vychutnávat výhled do přírody, který koneckonců působí mimořádně terapeuticky. Příroda vás umí zrelaxovat jako máloco jiného.

Sauna. Zdroj: pixabay.com

Domov šperkařů i naleziště drahých kamenů

Mezi mimořádně oblíbené lokality v Českém ráji patří wellness Turnov, odkud je to jen co by kamenem dohodil ke všem významným památkám Českého ráje. V samotném městě můžete obdivovat brusiče drahých kamenů a výrobce šperků, kteří zde své řemeslo předávají z generace na generaci už od 16.století. V okolí se nacházejí četná naleziště drahokamů, tak třeba se i vám poštěstí najít při svých toulkách po přírodě pravý poklad.

Wellness si objednáte během pár kliknutí

Výhodné balíčky wellness pobytů nabízí tolik možností, že si z nich musí vybrat úplně každý. Je jen na vás, zda se chcete celý víkend jen válet na lehátku a užívat si pohody, nebo využijete četné nabídky zábavy a aktivit, které region Český ráj nabízí. V každém případě je to ideální možnost, jak zapomenout na všechny běžné starosti a nechat konečně pořádně oddechnout nejen své tělo, ale i svou mysl. Nejlepší nabídku wellness pobytů najdete na internetu. V pohodlí domova si vyberete přesně to, co potřebujete, a během pár kliknutí máte vyřízeno. Pak už nezbývá než se jen těšit na výlet. Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *