sigletrack

Připravte se na cyklistickou sezónu včas. Zjistěte, kam vyrazit a
co je dobré vzít si s sebou

Cyklistika se v posledních letech stává stále populárnější. Není divu, stačí vám kvalitní kolo a otevírá se před vámi nespočet možností, kam vyrazit a co zažít. Pokud nepatříte v cyklistice k úplným začátečníkům a máte doma třeba i celoodpružené kolo, jistě vás zajímá, kam na kole vyrazit, aby to bylo trochu větší dobrodružství, než mohou nabídnout obyčejné asfaltové silnice.
Velmi zajímavou možností je Singltrek pod Smrkem, kde si můžete užít celou řadu stezek, a pokud budete mít náladu a chuť, lze také vyzkoušet kurzy a zdokonalit se ve svých cyklistických dovednostech. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i zkušení cyklisté.

Výbava se vyplatí

Než ale vyrazíte, vyplatí se ubezpečit se, že máte všechno potřebné vybavení. Byť se na kole dá snadno jezdit i v obyčejných kraťasech a tričku, speciální cyklistické oblečení je rozhodně velkou výhodou a poznáte to i na kratších vzdálenostech. Hodit se vám určitě mohou rukavice na kolo nebo dres na kolo, ale i další vychytávky, které snadno pořídíte třeba i na e-shopu.

Batoh, který vás i ochrání

Velmi dobrou vychytávkou, kterou ocení každý, kdo na kole plánuje strávit více než hodinku či dvě denně, je batoh na kolo. Takový výrobek je vyvinutý speciálně pro potřeby cyklistů – to znamená, že je skladný, lehký, ale také velmi odolný. Výhodou je, že k některým modelům můžete přidat i chránič na páteř, abyste byli stoprocentně v bezpečí v případě, že máte rádi v sedle i trochu adrenalinu.

Pohodlí na cestách

Pokud nechcete zbytečně utrácet, ale víte, že vás čeká několik desítek kilometrů na kole po dobu několika dní, určitě si pořiďte alespoň kvalitní cyklistické kraťasy. Bez nich totiž již po pár kilometrech pocítíte, jak tvrdé máte na kole sedadlo. Díky tomuto kousku oblečení ale vydržíte v sedle klidně celý den bez otlačenin a jízda pro vás bude příjemná a bezproblémová.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *