Chystáte se na párty?

Dostali jste pozvánku na párty, kde sice není určený dress code, ale shánění originálního oblečení se nevyhnete. V poslední době jsou IN tématické párty, které jsou velmi zábavné už jen pro výběr kostýmu některých lidí. V Česku jsou také stále více oblíbené halloweenské párty, ovšem na špičce jsou stále silvestrovské oslavy. Témata jsou velmi různorodá – mimozemské, indiánské, vše kolem policie či soudu, strašidelná, čarodějná. Záleží jen na fantazii pořadatele, které téma zvolí, a na vaší fantazii, jaký kostým zvolíte.

Nebojte se odvázat

Karnevalové kostýmy jsou ideálním způsobem, jak se odvázat a pustit uzdu fantazii naplno. Stát se můžete čímkoliv. Toužila jste jako malá být princeznou? Kostým princezny z vás udělá romantickou krásku nebo sexy dračici. Chtěl jste se jako malý stát pilotem? Kostým pilota a kostým letušky pro vaši partnerku z vás udělají dokonalý pár, který bude terčem obdivu. Ke kostýmu indiána nezapomeňte pořádné laso.

Kostýmy na Halloween mají především děsit. Kostým sestřičky si schovejte na jiné maškarníKostým kostlivcezombie kostým vypadá skvěle na každém. 

Nejste příliš kreativní?

Kreativita je vlastnost, která je při výrobě kostýmu nutná. Mnoho lidí však není kreativní a nemají čas na výrobu vlastního kostýmu a dají přednost obchodu nebo půjčovně kostýmů. Karnevalové masky a kostýmy pro dospělé, ale také pro děti, které chtějí zazářit na maškarním, naleznete na webu ptakoviny.com.

Kromě velkého množství karnevalových masek a kostýmů toho však na webu ptakoviny.com naleznete mnohem více. Jak už napovídá samotný název webu, v jejich nabídce najdete mnoho různých „ptákovin“, které mají především pobavit a rozesmát. 

Vybírat můžete nejen na webu, ale také v kamenných prodejnách v Praze. Na webu je vše přehledně rozdělené do kategorií podle událostí a témat, všechny produkty jsou podrobně popsané. Vše je přizbůsobeno rychlému a bezproblémovému výběru toho pravého kostýmu.

Pořádáte párty?

Rozhodli jste se uspořádat párty a chcete mít vše vychytané do posledního detailu? Dekorace, která tématicky ladí s celou párty, je zárukou úspěchu. Ptákoviny Ípák jsou tím pravým místem, kde nakoupíte na dokonalou párty vše potřebné. Kostým upíra nebo krále je pro pořadatele nevšední párty skvělou volbou. 

Při pořádání párty nezapomeňte na včasné rozeslání pozvánek. Do pozvánky uveďte téma párty s dovětkem o kostýmu. Pokud si nejste jisti, kolik lidí má dorazit, uveďte na pozvánku přání s potvrzením účasti. Usnadníte si tím mnoho zařizování.

Pokud se rozhodnete pro nějaký program, postačí jeden. Příliš mnoho soutěží či „kulturních vložek“ nedává hostům prostor se bavit a věřte, že všem se nikdy nezavděčíte. 

Na ptakoviny.com snadno získáte pro každého vtipný dárek, který bude připomínkou vaší skvělé párty.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 komentář