Zimní dovolená v Beskydech je vaším splněným snem

Chystáte se na zimu vyrazit na nějakou příjemnou dovolenou? Je to dobrý nápad – naberete síly po hektickém předvánočním období a alespoň na chvilku si odpočinete od běžných starostí. Proč nevyrazit třeba do Beskyd? Tato oblast Česka bývá někdy neprávem přehlížena, ale je to místo, které dýchá přírodou, pohodou a klidem. Zejména vánoční pobyt nebo silvestrovský pobyt zde může být dokonalou odměnou pro vás i celou vaši rodinu.

Co mohou Beskydy nabídnout?

Jejich synonymem jsou hory a lesy, krásná příroda a spousta aktivit nejen v létě, ale také v zimě. Můžete sem vyrazit nejen za lyžovačkou, ale taktéž za túrami, třeba k soše boha Radegasta na bájnou horu Radhošť. Navštívit byste však měli Kopřivnici, půvabný Štramberk přezdívaný Valašský Betlém či oblíbený hrad Hukvaldy.

Kde se ubytovat?

Dovolená v Beskydech nabízí celou řadu možností. Navštívit můžete proslavené hotely, které nabízí i wellness služby a různé relaxační balíčky, ale také soukromé chatky a apartmány, z nichž na vás dýchá teplo domova, útulnost a soukromí. Ubytování v Beskydech je rozmanité a každý si najde to, co je jeho srdci blízké a kde se bude cítit nejlépe.

Co dělat, když počasí nepřeje?

Ani pokud vám zrovna nevyšlo počasí nebo se vám nechce sjíždět svahy či se brodit vysokým sněhem, nemusíte se bát žádné nudy. Zejména milovníci aut, letadel a vlaků si přijdou na své v kopřivnickém Technickém muzeu Tatra. Jen pár kilometrů odsud leží pohádkový Šternberk, kde můžete vylézt na vyhlídkovou věž Trúba nebo vyrazit do Nového Jičína do muzea klobouků. Možností je celá řada a program lze naplánovat na několik dní. Beskydy jsou turistickým regionem, který je otevřený i rodinám s dětmi, takže jistě najdete vyžití i pro ně a vy si konečně budete moci oddechnout.

S rezervací neotálejte

Termíny se rychle plní, a proto doporučujeme rezervovat vaši vysněnou zimní dovolenou v tom nejlepším ubytování na Hotel.cz. Získáte nejlepší ceny i nejširší výběr.

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *