Relaxace jako cesta k úspěchu

Pro většinu z nás je současná doba velmi uspěchaná. Práce, rodina, děti, možná občas nějaký ten koníček. Ale zamysleli jste se nad tím, jak dlouho toto náročné tempo vaše tělo vydrží? Občas je potřeba se zastavit, odpočinout si, vydechnout a zamyslet se nad tím, jak to bude fungovat dál. Nebo prostě jen tak “vypnout” a nad ničím nepřemýšlet. A k tomu účelu slouží relaxační pobyty. Ty nabízí celá řada společností. Patří mezi ně i Adrop.cz. Svým klientům nabízí nejen relaxační pobyty, ale také zprostředkovává zážitky a realizaci koníčků. Na své si zde přijdou i gurmáni, kteří si mohou objednat kurzy vaření nebo se mohou zúčastnit degustačních zájezdů. Pro vyznavače rychlé jízdy jsou v nabídce připraveny školy smyku, jízdy v supersportu nebo rally. Milujete adrenalin? Pak si můžete vyzkoušet tandemový seskok padákem, let stíhačkou, větrný tunel, indoor surfing, tandem paragliding, střelbu v kryté střelnici nebo bungee jumping z mostu. Velmi oblíbené jsou pobyty a relaxace. Podívejte se na některé tipy.

Pivní pobyt ve Svijanech

Pokud patříte mezi milovníky tohoto zlatavého moku, máte rádi dobrou zábavu a občas si chcete trochu odpočinout, pak je relaxace na zámku ve Svijanech tou pravou volbou. Tento pobyt v sobě kombinuje konzumaci skvělého jídla a piva s prohlídkami zámeckých expozic. Součástí jsou i speciálně připravené hry s nádechem dobrodružství, které se odehrávají přímo v zámeckých prostorách. Samozřejmostí je i luxusní ubytování. Využít můžete pobyt po dobu dvou či tří dnů a to buď se svou drahou polovičkou nebo s přáteli. Strávíte zde chvíle plné odpočinku a zábavy, jejichž dokonalost podtrhnou chutná jídla a kvalitní pivo z místního pivovaru. 

Romantika v roubence

Pokud hledáte klid a odpočinek mimo hluk velkoměsta, pak je ideální volbou relaxace v nádherné historické roubence, která se nachází vysoko nad městem, mimo jeho hluk a smog. Roubenka je vybavena v moderním stylu, součástí výbavy je i vířivka. V přízemí roubenky se nachází obývací pokoj s nádhernými kachlovými kamny, kuchyní a jídelním koutem. Roubenka má vyhřívanou podlahu a k dispozici nabízí dvě koupelny. Součástí pobytu je i slavnostní čtyřchodová večeře při svíčkách. Romantický pobyt je spojený i s masážemi a je to vhodný dárek k výročí nebo jako romantické překvapení pro partnera či partnerku.

Pohoda v korunách stromů

Koruny stromů nabízejí naprostý klid a pohodu. Využijte tuto lákavou nabídku a objednejte si ubytování v tree housu Sněžník. Dostanete se doprostřed lesa, bez hluku velkoměsta, bez elektřiny a moderních vymožeností. Osvětlení zajišťují ruční elektrické svítilny a relaxovat můžete třeba v závěsné houpací síti.

Součástí tree hausu jsou sprcha, chlazená vinotéka, vařič a norská litinová kamínka, díky nimž se v domku můžete ubytovávat celoročně, a která dokreslí nezapomenutelnou atmosféru. Vyzkoušet můžete také cedrovou saunu a její kompletní vybavení. Před domkem se nachází gril a ohniště s posezením, které vám je po celou dobu k dispozici.

Plavba na plachetnici

Vždycky jste toužili plavit se po moři jako opravdoví námořníci? Pak vyzkoušejte relaxační pobyt na plachetnici. Na víkend budete mít k dispozici plachetnici, na níž můžete brázdit vody Lipenské přehrady. Kapitánský průkaz nebudete potřebovat, neboť vás v přístavu zaškolí zkušený instruktor. Plachetnice má snadné ovládání, které zvládne i každý začátečník. Během plavby se můžete slunit na palubě, vykoupat se ve vodách přehrady a pochutnávat si na dobrém jídle. Na noc zakotvíte a budete si vychutnávat spánek v v podpalubí, kde na vás čeká útulně zařízená kajuta. Usínat budete za doprovodu šplouchajících vln, které se odrážejí od boku plachetnice.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *