Je čas začít plánovat letní dovolenou! Vyrazit můžete k moři, nebo objevovat krásy Česka

Chorvatsko patří stále mezi nejoblíbenější prázdninové destinace českých turistů. Většina z nás toto krásné přímořské místo alespoň jednou navštívila a jistě jste si zamilovali průzračné moře, bílé pláže a milé přijetí místních. Proč se do Chorvatska vypravit i letos?

Dovolená v zahraničí? Jedině Chorvatsko

V době pandemie je dovolená v zahraničí trochu oříšek. Je potřeba myslet na testy, omezení apod. Chorvatsko je ale ideální destinací, kam se můžete vydat sami autem, a ušetříte tak tisíce za testy nutné pro lety letadlem. Ubytování Chorvatsko si snadno můžete zařídit v menších resortech a vyhnout se přeplněným hotelům a plážím, kde je riziko nákazy největší. Můžete navíc i cestovat po pobřeží a vystřídat více různých míst, aby vaše dovolená byla pestřejší. Apartmány Chorvatsko jsou skvělou volbou pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Nabízí totiž dokonalé soukromí, klid a pohodlí, které jinde nenajdete. A kam jinam za čistým mořem a členitými plážemi, kde si snadno najdete to svoje zamilované místečko a můžete se v klidu oddávat slunění, potápění nebo čemukoliv, co u moře rádi děláte právě vy?

Chorvatsko

Zůstat doma nemusí být špatný nápad

Ne každý si letos na dovolenou v zahraničí troufá. Rizikem je nejen to, že vás zastaví pozitivní test, ale mnohým lidem nevyhovuje ani nařízená karanténa po návratu, která vám chtě nechtě dovolenou prodlouží. I v Česku však stále můžete objevovat krásná místa, která mají kouzlo a charakter. Zkuste třeba romantický Český Krumlov. Bez zahraničních turistů to bude hotová oáza klidu, odkud můžete podnikat výlety do zajímavých míst v okolí. Ubytování Český Krumlov seženete snadno nejen v hotelu nebo penzionu, ale najdete i zcela unikátní místa s neuvěřitelně magickou atmosférou.

Český Krumlov

V okolí Českého Krumlova vás čeká nejen překrásný zámek Hluboká, ale také nádherná příroda ideální zejména pro cyklisty. A k tomu řada prvotřídních restaurací, možností koupání i vyžití pro děti.

S plánováním letní dovolené vám nejlépe pomůže spolehlivý internetový vyhledávač. Vyberte si hotely a ubytování na Hotely.cz a během pár kliknutí můžete mít jasno, kam letos vyrazíte.

Zdroj obrázků: pixabay.com

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *