Velká fatra

Dovolená na Slovensku: Objevte Velkou Fatru a relaxujte v lázních

Léto je konečně tady – a s ním i čas výletů, dovolených a odpočinku. Určitě už se i vy nemůžete dočkat, až hodíte práci za hlavu a vyrazíte aspoň na pár dní objevovat krásy Evropy. A cestovat nemusíte daleko – celá střední Evropa má co nabídnout a nudit se zde rozhodně nebudete. Co takhle vyrazit na Slovensko? Rezervujte si ubytování na Slovensku a objevujte krásy jeho divoké přírody a úžasné kultury.

Slovensko nejsou jenom Tatry

Je smutným faktem, že pro Čechy se dovolená na Slovensku rovná výletu do Tater. Ale ve skutečnosti má Slovensko daleko víc co nabídnout. Úchvatnou přírodu najdete také ve Velké Fatře, jedné z nejkrásnějších lokalit Slovenska.

Hory, rokliny i vodopády

Velká Fatra je velmi členité pohoří, které nabízí široké množství přírodních zajímavostí. Obdivovat zde můžete tajuplné jeskyně, dechberoucí vodopády, hluboká údolí i vysoké vrcholky. Hotely ve Velké Fatře vám dají úžasnou možnost vyrážet každý den do přírody a objevovat krásy tohoto kraje. Vyrazit můžete po svých i na kole a samozřejmě nebude chybět ani zábava, dobré jídlo a bohatá kultura.

Odpočinek v lázních

Výhodou je, že v rámci regionu lze navštívit také známé lázeňské město Turčianské Teplice. Jedná se o malebné místo s lázeňskými domy, kolonádou, všudypřítomnými kavárnami a poklidnou atmosférou. Po náročné túře v horách vám nic neprospěje více než třeba právě pořádná masáž nebo odpočinek ve spa. Spojte proto sport s relaxem a užijte si vše, co toto nádherné místo nabízí. Hotely v Turčianských Teplicích bývají v sezóně brzy plné, protože sem míří lázeňští hosté z celého Slovenska i ze zahraničí. Nezapomeňte si proto svůj pokoj včas rezervovat.

Udělejte si vaši letošní dovolenou skutečně nezapomenutelnou a rezervujte si hotely a ubytování na Hotely.cz, kde se vždy můžete spolehnout, že najdete nejlepší nabídky komfortního ubytování pro celou rodinu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *