obdélníkový bazén

Pronájem domu v Itálii je zárukou nerušené dovolené

Itálie je pro české turisty oblíbenou zemí. Existuje mnoho důvodů, proč navštívit slunnou Itálii, ale také mnoho důvodů, proč si pronajmout dům v Itálii. Na italicarentals.com objevíte mnoho možností pronájmů, od obyčejných domů až po luxusní nadstandardně vybavené vily. Ubytování v Itálii tak dostává zcela nový rozměr. Soukromí, vlastní bazén, hřiště pro děti, pláž kousek od domu – to jsou jen některé preference, podle kterých si můžete ubytování na italicarentals.com vybrat. Poznejte Itálii i z jiné perspektivy.

Světoznámá města

Itálie je domovem mnoha drahokamů, které jednoduše ohromí představivost každého cestovatele. Jednou z hlavních věcí, na kterou je země upřímně hrdá, jsou nádherná italská města.

Ze severu na jih se Itálie hemží velkolepými destinacemi, počínaje úžasnými kulturními metropolemi, jako je Řím, Florencie, Benátky a Miláno, kterým dominují majestátní katedrály a nasáklé historií, až po krásná pohostinná jižní města a vesnice, jako je Amalfi, Ravello, Sorrento a Positano nabízí okouzlující křivolaké uličky s barevnými středomořskými domy a jedinečnou přímořskou atmosféru. Ať už si vyberete jakékoli italské město a region, nikdy se nemůžete pokazit, protože vaše plánované zájezdy do Itálie budou vždy nezapomenutelné. Ve většině těchto destinací je možné zařídit pronájem domu v Itálii.

Fascinující příroda

Ne náhodou je Itálie považována za jednu z nejkrásnějších zemí světa. Toto je místo, kde zasněžené vrcholky Alp harmonicky kontrastují s pomerančovníkovými háji Sicílie, s vinicemi v Toskánsku a Laziu a také s roklinou zaříznutou krajinou Basilicata.

Skutečným pokladem Itálie jsou její nádherná jezera. Mezi turisty nejoblíbenější jsou jezera Como a Garda, zasazená do Lombardie, ale střední Itálie se může pochlubit i jezery vulkanického původu jako Albano, Bolsena, Bracciano nebo Vico.

Zdroj obrázků: Italicarentals

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *