Stromy na hoře na podzim

Podzim na Slovensku nabízí vše pro milovníky přírody i kultury

Proč vyrazit na dovolenou na podzim? Důvodů je hned několik – vyhnete se horkému a nepříjemnému počasí, nikde vás nebudou otravovat davy turistů a zpříjemníte si mnohdy deštivé a tmavé dny hezkým výletem, který vás dobije potřebnou energií. Letos zkuste na podzim vyrazit na Slovensko – má mnoho co nabídnout pro milovníky přírody, kultury historie. Ubytování na Slovensku vám nabídne možnost si každý den užít trochu jiný program – přesně podle toho, co vám bude zrovna po chuti.

Kam za výlety a podzimní přírodou?

Jasnou volbou je v tomto případě Slovenský ráj. Tento národní park je známý svými skalními soutěskami, vodopády a krásnou přírodou. Hotely ve Slovenském ráji konečně nebudou přeplněné a vy si budete moci na krásných stezkách užít i trochu soukromí a vychutnávat kouzla podzimní přírody nerušeně a v klidu. Pokud toužíte po větších výhledech, pak jsou jasnou volbou Vysoké Tatry. I zde můžete na podzim podnikat horské túry a obdivovat krásné podzimní barvy.

Kam za kulturou a historií?

Slovensko má mnoho krásných historických měst. Rozhodně nevynechte takové klenoty, jako je Banská Štiavnica a Levoča. Hotely v Banské Štiavnici nabízí ideální výchozí místo pro objevování krás v okolí a zaručujeme vám, že vás romantická atmosféra tohoto městečka nadchne. Užijte si historickou architekturu, navštivte místní muzea a ochutnejte tradiční slovenskou kuchyni.

Kam za odpočinkem?

Pokud se vám nechce chodit, ani bloumat po muzeích, užijte si dokonalý relax v termálech. Termální lázně v Piešťanech nebo AquaCity Poprad jsou skvělými místy k odpočinku a relaxaci. Na podzim se nemusíte bát davů lidí a přeplněných bazénů. Všude panuje příjemná a uvolněná atmosféra, která vás dokonale nabije potřebnou energií.

Přesvědčili jsme vás, že dovolená na Slovensku bude na podzim skutečně krásná? Nezapomeňte si včas rezervovat hotely a ubytování na Hotely.cz. Najdete zde nejširší nabídku nejrůznějších možností všech cenových relací i služeb.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *